Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

serkan kuru yalancısın sen'in son durumunu anlattı

elif_özlem_serkan_feride
    elif_özlem_serkan_feride
    SEV
    SEV

Kadın
    İş/Hobiler : yAlAnCıSıN sEn İzLeMeK
    Lakap : SeRkAn KuRu MaNyAgI :)
    Ruh Hali : serkan kuru yalancısın sen'in son durumunu anlattı Superim8
    Takımı : serkan kuru yalancısın sen'in son durumunu anlattı Galatasaray
    Sanal Hayvanı : serkan kuru yalancısın sen'in son durumunu anlattı 9keleb11

serkan kuru yalancısın sen'in son durumunu anlattı Empty serkan kuru yalancısın sen'in son durumunu anlattı

Mesaj tarafından elif_özlem_serkan_feride Paz Ekim 25, 2009 3:35 pm

12 Eylül akşamı saat 20.00 ve 22.30 arasında www.dizifilm.com platformunda Serkan Kuru sevenleri ile buluştu ve “Yalancısın Sen” disizi hakkında bilgiler verdi.

Dizinin çekimlerine ara verdildiğini ama dizinin çok sevildiğine inadığını şu sözlerle dile getirdi.
    “Bana insanlar sokakta,alışveriş merkezinde,trafikte vs bambaşka şeyler söylüyor…Dizimiz gerçekten çok izleniyor..ama sistem sizi başarısız buluyor bazen ..Tabi bunda başka etkenler de var ..”

“Yalancısın Sen” dizisi 16 Eylül Çarşamba akşamı Final bölümü ile ekranda olacak. şayet o gün dizi iyi bir reytin alırsa ya başka bir kanal transfer olacak, yada Atv ile devam edilebilecek. Serkan Kuru konu ile ilgili olarak “Yalancısın Sen‘in benim için ne kadar önemli bir proje olduğunu heralde anlatmaya gerek yok. Beni bu projeyle tanımış olmanız beni ayrıca mutlu eden bir diğer faktör ..Şunu kalben söyleyebilirim “Yalancısın Sen” bitmemesini en az sizin kadar bende istiyorum ..Umalım ki dizimiz iyi rating alır ve yoluna devam eder..,sizden ricam ne kanal a ne de şahıslara nefret beslememeniz..Yapımcılarımızın “Yalancısın Sen” in bir şekilde devam etmesi için ellerinden geleni yaptıklarını da belirtmek isterim ..” dedi.

Umarız ki bu sevimli dizimiz yayınlanmaya devam ederama rating canavarının var olduğu bir ülkede bu biraz hayal gibi görünüyor. Siz yine de 16 Eylül Akşamı saat 23.30 de Atv ekranlarından ayrılmayın ve dizinize destek olun. “Yalancısın Sen” dizisi için o gece ya bir son olacak, yada yeni bir başlangıç.

Similar topics

-

Forum Saati Ptsi Tem. 01, 2024 5:39 am