Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

serkan kuru dizifilm.com

elif_özlem_serkan_feride
    elif_özlem_serkan_feride
    SEV
    SEV

Kadın
    İş/Hobiler : yAlAnCıSıN sEn İzLeMeK
    Lakap : SeRkAn KuRu MaNyAgI :)
    Ruh Hali : serkan kuru dizifilm.com Superim8
    Takımı : serkan kuru dizifilm.com Galatasaray
    Sanal Hayvanı : serkan kuru dizifilm.com 9keleb11

serkan kuru dizifilm.com Empty serkan kuru dizifilm.com

Mesaj tarafından elif_özlem_serkan_feride Paz Ekim 25, 2009 3:34 pm

ArkadaşLar BunLar Serkan Abi'nin Dün Dizifilm'de SöyLedikLeri..:::::::Buyrun..Orada Olamayan Arkadaşlar ve orda olmayı çok isteyipte oraya üye olamayan arkileriçin getirdim..bn de orada deildm maalesef ama maalsef..onun yazdıklarını beyaz ve kalın yapıcam ve msjlarının aralarına tire koyucam.. =)ve bazı soruları alıntı yapıp cvplamış serkan abimiz..alıntı yapılan cümleler normal düz yazı ile yazdm ve alıntı yapılan yerin sonuna da alıntı yapmış ve cvplamış yazdım ztn parantz içinde..anlayın.. =)

BaşLıyorum..Buyrun..;;

Arkadaşlar hepinize merhabalar

Ben Serkan KURU ..

bi 10 dakika erken geldim

---------------------

(bir kız adını söylüyor falan)

memnun oldum ..ben de Serkan ..

yazdıklarınızı biraz zor takip edicem şimdiden kusura bakmayın ..
    takdir edin ki sizin hızınıza yetişmek zor olucak

-------------------------------

serkan hoşgeldin.. eğer gelmeseydin beni linç edeceklerdi (şaka tabi) hepsi sağolsun (alıntı yapmış cvplamış)

hoşbulduk abicim ..sevenleri buluşturup büyük sevap işledin

-------------------

hoşgeldin diyen tüm arkadaşlarıma hoşbulduk deyip ..merak ettiğiniz sorular varsa (tabi benim cevabıını bildiğim sorular olsun) zevkle cevaplamak isterim ..

--------------------------------

arkadaşlar ..Yalancısın Sen'in benim için ne kadar önemli bir proje olduğunu heralde anlatmaya gerek yok .Beni bu projeyle tanımış olmanız beni ayrıca mutlu eden bir diğer faktör ..Şunu kalben söyleyebilirim YS bitmemesini en az sizin kadar bende istiyorum ..Umalım ki dizimiz iyi rating alır ve yoluna devam eder..,sizden ricam ne kanal a ne de şahıslara nefret beslememeniz..Yapımcılarımızın YS in bir şekilde devam etmesi için ellerinden geleni yaptıklarını da belirtmek isterim ..

-------------------------------
    (çekimler dvm ediyor mu diye soruluyor)

çekimlerimiz şu an devam etmiyor..ara verdik . umarım bu ara uzun olmaz ..ve arkadaşlar belki inanmıyacaksınız ama siz ne biliyorsanız ben de o kadarını biliyorum ..

----------------------------------------

Son bölüm bizlerin çok hoşuna gitmişti... ama ratingler düşük geldi... sizce neden.

Sevgiler,(alıntı yapıp cvplamış)

Bana insanlar sokakta,alışveriş merkezinde,trafikte vs bambaşka şeyler söylüyor...dizimiz gerçekten çok izleniyor..ama sistem sizi başarısız buluyor bazen ..tabi bunda başka etkenler de var ..

-----------------------------
    hoşgeldin serkan abiii diyeyim bende gene karışıklık olucak sanırım yahuu...
    diziyle ilgili sorularımız genel olarak aynı...fakat bende oyunculukla ilgili birşey sorcamm
    dizideki karakterinizi çoğu insana göre sevimli yapan şey mimikleriniz,çünkü biz size mimik prensi diyoruzda siz bunu gerçekten rol yaparken mi kullanıyorsunuz yoksa özel hayatınızdada mimiklerinizi çok kullanan birimisiniz...
    Melis.(alıntı yapmış ve yanıtlamış)

Aslında Ömer karakteri mimik yapmayı kaldıran bi karakter ..eleştirlerde oluyor 'büyük oynuyor Serkan' diye ama bide şöyle bir gerçek var ki Ömer herşeyi yapabilen bir karakter ..Ömer in hayat enerjisi benim ömer karakterime böyle yansıdı ..

------------------------------------------

Dizinin durumunun sallantıda olması YS oyuncularının şevkini kırıyor mu? Başka bir kanala geçmesi durumunda diziyi bırakan oyuncular olabilir mi?

sizi bilmem ama ben özellikle feride de sanki bir hayal kırıklığı seziyorum.Oyüzden bu soruyu sordum.

Ayça( alıntı yapmış ve cvplamış)

Bırakan oyuncular olurmu bilemem ..ama devam eden oyuncular aynı heyecanla işlerini yapmaya devam edecektir.

-----------------------------------

arkadaşlar netten düştüm ...şimdi tekrar bağlanabldim ..

------------------------------------

Başka proje varmı demiş bazı arkadaşlar ..,şu an YS bitti gözüyle bakmadığımdan yeni bir proje yok ..

Ayrıca Gökcan var yanımda hani bi türlü sevemediğiniz (melis) hepinize çok selamı var

---------------------------------

Bendende Gökcan Abla 'ya çok selam
    Aşkolsun Serkan Abi biz Gökcan Ablayı tabii kide seviyoruz.Bizim sevmediğimiz Melis.Siz Ömer olarak Melisi seviyo musunuz?mesela(alıntı yapıp cvp vermiş)

sevgi sizce bu kadar kolay sökülüp atılacak bişey mi ? şimdi ömer i düşünelim bi tarafta nerdeyse bir aydır tanıdığı bir kadın diğer taraftaysa hayatının aşkı ki ondan çocuk sahibi olmayı düşünebilecek kadar sevdiği bir kadın ..olaya o zaman bir de bu noktadan bakmak lazım

------------------------------------

hay ağzını öpeyim ben de tam onu diyecektim arkadaşlar hiç cevap fln vermeyin bence de..hele böyle bir günde parazitlere izin yok.

serkan,
    biz izleyici olarak bu süreçte dizinin devamı için neler yapabiliriz?(alıntı yapmış ve cvp vermiş)

siz elinizden gelen herşeyi yapıyosunuz zaten .

2 günde 550 üye dediğin ne ki...diziflmden , sosyal gruplardan çağırılan arkadaşlar...asıl doludizgin yıllar dizisi bitmesin dite tek gecede 16.000 üyenin toplandığından haberi var mı...her neyse ben bu başlığa girmediğim içn ve de oyuncularını sevmediğim için buraya kimin geldiği ne yazdığı umrumda değil sadece dizi bitti diye yapıln haksız yorumlara gözüm çarptı ve yanıtladım(alıntı yapmış ve cvplamış serkan abi)

arkadaşlar olumlu olumsuz bir çok eleştiri gelebilir..bakın bizi de sevmiyormuş arkadaşımız zaten .o yüzden biz sohbetimize devam edelim

Sevgili Serkan Kuru haklı... bu durumda bu izahattan, dizinin Ömer-Nazan hikayesi olmak yerine Ömer-Melis hikayesi olarak devam edeceği sonucu çıkarmı..(alıntı yapmış and cvplamış)

hayır çıkmaz ..yani bu sorunun cevabını ben değil tabiki de senaristler bilir.

----------------------------

evet ya 10.bölümün sonu kötümü bitcek...nazan'la ömer'in akıbet'i nolcak...
    herşeyden önemlisi ömer gene naptıda tokatı yiyor (canınız çok yandımı o sahnede,eli ağırmı feridenin ) ( alıntı yapmış ve cvplamış)

ömer haketti galiba tokadı ama o kadar ağırını değil ..cidden sıkı bir tokattı eli ağır mı ? evet ağır ..dikkatli izleyin yüzüm bi gidip gelecek

evet biraz tüyo istiyoruz çok merak ettik neden tokadı yiyor ömer tokadın sebebi bence evlilik yalanı degildir başka birşey olmuştur diye düşünüyorum(alıntı yapmış cvplamış)

ömer varsa bir yalan olabilir ortada

------------------------

bunu ben de merak ediyorum..bir de kaç bölüm çektiniz şimdi siz? en son 11 mi çekildi?(alıntı yapmş ve cvp vermiş)

bence 2. blm den beri nazan a aşık olduğunun farkında ama kendine çaktırmamaya
    çalışıyor .. biz en son 10. blm ü çektik arkadaşlar..11 in bağlantılı sahnelerini çektik ve ara verdik ..

Katılıyorum yorumuna. Yalana karşı bir sempati besleyecez ailecek yakında
    İzlerken yüzümde hep bir gülümseme oluyor ya dizimizin farklarından biri bu bence
    O gülümseme tek bende değil bir çok insanda oluyordur tahminimce(alıntı yapmış ve cvplamış)

galiba ömer i sevmemizin en büyük nedenlerinden biri de bu sürekli gülüyor adam

-----------------------------------

Serkan abii??Buna cevap verebilirmisin ben bunu cok cok merak ediyorum gerçekten
    Ya dizi bu kadar eglenceliyse set arkasini düsünemiyorum bile (alıntı ypmş ve cvplamış)

set arkasıda çok keyifli arkadaşlar ..bazen sitcom larda olduğu gibi kamera arkası yapmalıyız dediğimiz şeyler oluyodu.

------------------------

evet..

Serkan içinde bence ilginç deneyim olurdu.oyunculuğu adına.(alıntı ypmş ve cvplamış)

ömer 7. bölümde ağladı arkadaşlar

serkan abi ben bu soruma cvp vermeni çok istiyorum...gerçek hayattada böyle küçük masum yalanlar söylüyormusun(alıntı ypmş.. yanıtlamış)

zararsız küçük yalanlar evet.., söylerim..

-----------------------------

arkadaşlar .., sizinle sohbet etmek çok güzel geldi bana , hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum .YS e olan ilginiz,desteğiniz forumlarda yapmış olduğunuz çalışmalar ve göstermiş olduğunuz sevgi için tekrar tekrar teşekkür ediyorum .Umarım dizimiz devam eder , tekrar söylüyorum ki bunu en az sizin kadar bende çok istiyorum..eğer şartlar bizi YS de buluşturmazsa(ki bunu düşünmek istemiyorum) umarım Ömer gibi seveceğiniz başka bir karakterle çok ara vermeden tekrar birlikte oluruz..

Hepinize sonsuz sevgiler ve teşekkürler ..ben müsadenizi istiyorum ..

vee bitti..
    bu kadarr..
    serkan abimizle 2,5 saat kadar sohbet etmiş arkadaşlarımız..

Similar topics

-

Forum Saati Ptsi Tem. 01, 2024 5:37 am